KONST / Litografier / Färglitografi 15664384
nr 1566 4384
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Vinterlandskap. Signerad, numrerad 162/290. Färglitografi, bildmått: 28x35 cm, yttermått inklusive ram: 49x56 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:57:32
25/9 17:14:32
25/9 17:15:52
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz